درباره ی ما

درباره ی هایک گلد
درباره ی هایک گلد

 

هایک گلد توسط عده ای از متخصصین صنعت دوربین مداربسته ایجاد شده است که به صورت تخصصی به ارائه محصولات و راهکارهای برند هایک ویژن در ایران می پردازد.امکانات مقایسه محصولات و همچنین استفاده از خدمات مشاوره ای کارشناسان ما امکانات مناسبی برای یک خرید حرفه ای در اختیار مشتریان قرار میدهد.

سایت هایک گلد علاوه بر پوشش نیاز همکاران گرامی به مشتریانی که علاوه بر خرید نیاز به نصب و راه اندازی تجهیزات دوربین مداربسته خریداری شده خود را دارند،امکانات نصب و راه اندازی را فراهم نموده است که توسط متخصصین آموزش دیده همراه با تجهیزات نصب و راه اندازی استاندارد را فراهم کرده است.

ما به تمامی نیاز های مشتریان در سایت پاسخ میدهیم هایک گلد علاوه بر اینکه به صورت تخصصی و انحصاری به ارائه محصولات هایک ویژن می پردازد با همکاری با شرکای تجاری که دارد توانسته است تجهیزات جانبی و باکیفیت همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب را با قیمت مناسب در دسترس همکاران و مشتریان گرامی قرار بدهد.

 درباره ی گسترش ارتباطات زیرساخت غدیر

 

این شرکت در سال 1391 فعالیت خود را با هدف ارائه انواع محصولات،راهکارها و خدمات مشاوره ای طراحی و مهندسی در زمینه زیر ساخت شبکه های کامپیوتری و سیستم های نظارت تصویری آغاز نموده است.

شرکت گسترش ارتباطات زیر ساخت غدیر همواره سعی بر آن داشته است محصولات و خدماتی که در اختیار مشتریان خود قرار می دهد از بالاترین سطح کیفیتی برخوردار باشد.

گسترش ارتباطات زیرساخت غدیر به عنوان یک شرکت دانش محور در زمینه ارائه محصولات و راهکارهای سیستم های نظارتی و حفاظتی توانسته است با تلاش و توکل به خداوند متعال ،گامی درجهت ارتقاء این صنعت برداشته و خدمات رسانی به شرکت ها،ارگان ها،سازمان ها و هموطنان که می خواهند از این تکنولوژی استفاده نمایند را به درستی در اختیارشان قرار بدهد.

با توجه به این موضوع که شرکت گسترش ارتباطات زیرساخت غدیر نماینده برند تجهیزات حفاظتی هایک ویژن می باشد اقدام به تاسیس یک سایت فروشگاهی کرده ایم که بتوانیم این اطمینان را به مشتریان خود بدهیم که از کالاهایی با اصالت و همچنین خدمات پس ازفروش و مشاوره هایک ویژن در ایران استفاده نمایند.

درباره-هایک گلد
عناوین اصلی و زمینه فعالیت شرکت 

دیتاسنترها امروز تبدیل به قلب تپنده سازمان‌ها شده‌اند در این زمان شرکت گسترش ارتباطات زیر ساخت غدیر تصمیم گرفت جهت ارتقاء توانایی و بهبود نیازهای سازمان‌ها و شرکت‌ها در این زمینه ورود کند و درزمینهٔ- سیستم شبکه:- تجهیزات شبکه مانند سوییچ‌ها،…