درباره هایک ویژن

هایک ویژن؛ پیشتاز صنعت نظارت تصویری در جهان

هایک ویژن مطرح ترین برند تجهیزات نظارت تصویری در حوزه سیستم‌های امنیتی

شرکت هایک ویژن از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات نظارتی و امنیتی در دنیا می باشد. این شرکت را به عنوان رهبر و پیشرو در زمینه ارائه فناوری و تجهیزات حرفه ای دوربین مداربسته نیز در سطح دنیا می شناسند.

در حال حاضر که شما این متن را می خوانید شرکت هایک ویژن بیش از ۳۴ هزار کارمند در سرتاسر جهان دارد. از این ۳۴ هزار نفر کارمند بیش از ۱۶ هزار نفر کارمند مهندسی تحقیق و توسعه هستند. مهمترین دلیل اصلی موفقیت شرکت هایک ویژن به این جهت می باشد که در تحقیق و ارائه محصولات کارآمد و حرفه ای دقیق و هوشمندانه عمل کرده است تا بتوانند از رقیبان خود در این صنعت بالاتر باشد. شرکت هایک ویژن سالیانه ۷۸ درصد از فروش خود را برای تحقیق و توسعه برای نوآوری در محصولات خود صرف می نماید.

شرکت هایک ویژن یک سیستم تحقیق و توسعه چند وجهی را ایجاد کرده است که شامل قسمتهای مختلف می باشد. از تحقیق به طراحی توسعه آزمایش و پشتیبانی فنیتیم های تحقیق و توسعه هایک ویژن در مرکز شهر هانگزو مستقر هستند.

تیم R&D هایک ویژن که در زمینه توسعه محصولات کار می کنند به دو بخش اصلی تقسیم می شوند:

1-بخش سخت افزار

2-بخش نرم افزار

سخت افزار های تجهیزات هایک ویژن در مدت زمان های کم در حال ارتقا می باشد که از نظر طراحی های برد،ابعاد و شکل ظاهری تغییر می کنند.

نرم افزار های مانیتورینگ هایک ویژن IVMS  در ورژن های مختلف با قابلیت های مختلف در دسترس مشتریان است که پیوسته در حال به روز رسانی مباشد که کمترین خطا ها را از بین ببرد.

در زمینه امنیت محصولات هایک ویژن Firmware  محصولات را در بازه های زمانی به روزرسانی می نماید. مراکز تحقیق و توسعه در شهرهای دیگر مانند مونترال کانادا لندن و همچنین پنج شهر دیگر در چین ایجاد شده است.

شرکت هایک ویژن توانسته است در زمینه های رمزگذاری صوت و تصویر پردازش تصویر ذخیره سازی داده و همچنین فناوری‌های محاسباتی ابری پیشرفت بزرگی داشته باشد.

در طول چند سال گذشته هایک ویژن دانش و تجربه خود را در اختیار نیازهای مشتریان در بازارهای مختلف از جمله امنیت عمومی حمل و نقل آموزش و پرورش موسسات مالی و همچنین ساختمان های هوشمند قرار داده است. بر این اساس هایک ویژن راه‌حل های حرفه‌ای برای برآورده کردن نیازهای مختلف بازار را فراهم کرده است.

علاوه بر صنعت نظارت تصویری هایک ویژن  در زمینه های خانه هوشمند اتوماسیون صنعتی صنایع الکترونیک خودرو که بر اساس اطلاعات ویدیویی کارکرد دارند ورود کرده است.

شرکت هایک ویژن بزرگترین شبکه بازاریابی در این صنعت را تشکیل داده است که شامل ۴۶ شرکت تابعه خارج از کشور و ۸۵ شعبه در سرتاسر کشور چین با این امید که پاسخ سریع به نیازهای مشتریان خود بدهد محصولات هایک ویژن در بیش از ۱۵۰ کشور در سرتاسر دنیا در حال عرضه میباشد.

هایک گلد ارائه دهنده راهکار ها و محصولات هایک ویژن در ایران آماده ارائه کلیه خدمات در سطوح مختلف برای ارگانها و نهادهای دولتی و خصوصی می باشد مشاوران ما همواره در تلاش هستند که مشتریان گرامی بتوانند با توجه به نیاز خود از بهترین خدمات استفاده نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *