قوانین و مقررات

شرکت ارتباطات زیرساخت غدیر با ارائه محصولات و خدمات در زمینه زیر ساخت شبکه، دیتا سنتر و سیستم های نظارت تصویری توانسته است جایگاه ویژه ای در بین مشتریان خود به دست آورد. در راستای احترام به حقوق مشتریان وفادار و خریداران عزیز قوانینی  وضع شده که موجب آرامش خاطر و اطمینان از خرید شما عزیزان خواهد بود. تقاضا داریم متن زیر را قبل از خرید، مطالعه فرمایید.

  • در معاملات سایت فروشگاهی هایک گلد از نظر حقوقی، شرکت ارتباطات زیر ساخت غدیر به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و تعدادی صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت فروشگاه مجازی درج نموده باشد. قیمت کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت محصولات سایت محاسبه میشود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده هنگام خرید از سایت مشخص میشود و فروشگاه اینترنتی هایک گلد به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که فروشگاه اینترنتی به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده هنگام تحویل گرفتن کالای ارسال شده، خرید خود را تایید نموده و تعداد و سلامت کالا مورد بررسی قرار میدهد.
  • هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.
  • خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا (در صورت انتخاب پرداخت نقدی) بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه، فروشگاه هایک گلد حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.
  • در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای تهران محل عقد صالح می باشد.