دوربین مدار بسته لامپی

طرز کار دوربین مدار بسته لامپی

دوربین مداربسته لامپی چیست؟

شاید برای شما جالب باشد که دوربین هایی با عنوان دوربین مدار بسته لامپی وجود دارد به دلیل اینکه شکل و شمایلی شبیه به لامپهای LED دارند به این نام مشهور شده اند.

دوربین های مداربسته لامپی نظارت بر مکانها و اماکنی که قصد کنترل بیشتر آن را داریم راحت کردند  به این دلیل که کاربران می توانند بدون داشتن دانش فنی بالا برای نصب دوربین مدار بسته از  این نوع دوربین ها به راحتی استفاده کنند. این دوربین ها حتی نیاز به کابل کشی هم ندارند.

در منازل و مکان های اداری و تجاری بر روی سقف یا دیوار جایگاههایی برای نصب چراغ های روشنایی وجود دارد این چراغ ها دارای سرپیچ به جهت نصب لامپ می باشد.

طراحی ظاهری دوربین های لامپی به صورت می باشد که می توان آن را بر روی سر پیچ چراغ های سقفی متصل کرد و بدون جلب توجه افراد از محیط مورد نظر تصویر برداری کرد.

دوربین های لامپی به گونه ای می باشند که علاوه بر تصویربرداری دارای چراغ هایی می باشند که تامین نور محیط را با جلب توجه کمتری را ایجاد می کند.

دوربین های لامپی برق مورد نیاز خود را از همان سرپیچی که به آن متصل شده اند تامین میکنند و جهت انتقال تصویر تکنولوژی وای فای یا وایرلس استفاده می کنند. این دوربین ها از نوع دوربین های مدار بسته IP میباشند و بدون نیاز به دستگاه ضبط مانند  DVR با نصب یک کارت حافظه کار خود را شروع میکند.

نوع تصویر برداری دوربین مداربسته لامپی

تصاویر ضبط شده توسط دوربین های لامپی به صورت پانوراما 360 درجه ضبط میشوند که محدوده زیادی را تحت پوشش نظارتی خود قرار میدهند. ضبط و ذخیره تصاویر به صورت 24 ساعته می باشد و فایل های ویدئویی تا بیش از 8 روز بر روی حافظه آن ذخیره می شود.

دوربین های لامپی دارای نرم افزار مخصوص می باشند که به راحتی  بر روی موبایل و کامپیوتر نصب می‌شود و از طریق آن تصاویر قابل مشاهده است.مهمترین مزیت این دوربین ها انتقال تصاویر و بستر اینترنت می باشد که می توان از هر نقطه تصاویر مکان مورد نظر را مشاهده کرد.

قیمت مناسب دوربین های لامپی و احتیاج نداشتن به دستگاه های جانبی به جهت نصب این دوربین‌ها را بسیار کاربر پسند کرده است که طرفداران بسیاری دارد. چنانچه قصد نظارت مکان خاص مانند منزل و یا حتی محل کار خود را با هزینه مناسب دارید بهترین گزینه دوربین های مداربسته لامپی میباشد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *