ضبط تصاویر کروماتیک رنگی در تاریکی با دوربین های Hikvision ColorVu

دوربین های هایک ویژن با قابلیت ضبط تصاویر رنگی

دوربین های مجهز به فناوری Hikvision ColorVu و افزایش قابلیت های دید و نظارت در تاریکی را فراهم میکنند و در شب و نور  بسیار کم، گرفتن تصاویر رنگی واضح را میسر میکنند، که در نهایت حفظ امنیت را در موارد خاص افزایش می دهد.

Hikvision به عنوان یک تولید کننده محصولات نظارت تصویری، محصولاتی با ویژگی های نوآورانه جدید مبتنی بر فناوری های نظارت تصویری که در دهه های گذشته بهبود یافته و پیشرفت کرده اند را توسعه داده است.

توانایی قدرتمند دوربین های Hikvision ColorVu برای ضبط جزئیات در نور کم از دو ویژگی خاص در فن آوری های سخت افزاری ، لنزهای پیشرفته و حسگرهای حساسیت بهره میبرد. در مقایسه با لنزهای معمولی، لنزهای ColorVu با یک دیافراگم فوق العاده مجهز به F1.0 تشکیل شده است که اجازه می دهد نور بیشتری به لنز وارد شود تا روشنایی تصویر را افزایش دهد.

 

دیافراگم دوربین Hikvision ColorVu

لنزهای دوربین Hikvision ColorVu همچنین دارای شیشه ای با پوشش ضد انعکاس (BBAR) و پوشش ضدپراکندگی (ED) می باشد که برای کاهش تابش نور و رفع شدت تصویر و اشباع رنگ کارآیی دارد. این فنآوری به طور موثری روی تصاویری که ممکن است در اثر شدت نور افتاب قابل تشخیص نباشند کارایی دارد.

دوربین های Hikvision ColorVu

حساسیت این نوع دوربین ها به طوری است که حتی تصاویر رنگی را در نور بسیار کم نمایش میدهد.

دوربین های ColorVu با نور مادون قرمز مجهز شده اند، بنابراین زمانی که هیچ منبع نور وجود ندارد ، حتی نور ستارگان یا چراغ خیابان،  می توانند تصویربرداری رنگی را نمایش و ضبط  کنند. این ویژگی باعث می شود هر نوع تغیری در محیط با هر سطح از روشنایی قابل تشخیص باشد.

دوربین های Hikvision ColorVu

دوربین های Hikvision ColorVu کاربرد بسیاری در مکان های عمومی بدون نور، تقاطع های ترافیکی در محیط های کم نور و بسیاری دیگر  در همه جا اطلاعات رنگ بسیار مهم است، دارند.

به عنوان مثال اطلاعات مربوط به شماره پلاک خودرو یک فرد مظنون در تحقیقات حادثه ای بسیار مهم است. در این حالت، هنگامی که وسیله نقلیه غیر مجاز است و یا شماره پلاک مبهم و مشکوک است، وسیله نقلیه تنها می تواند توسط ویژگی های آن ، نام تجاری، مدل، و به ویژه رنگ بررسی شود. بنابراین، اگرچه شرایط روشنایی بیرون ضعیف است، حتی کاملا تاریک است، اما با این حال دوربین های Hikvision ColorVu بوسیله ضبط تصاویر رنگی اطلاعات مهمی را در اختیار قرار میدهند. Hikvision ColorVu Technology در Turbo HD 5.0 ​​و Easy IP 4.0 استفاده می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *