اصطلاحات دوربین مداربسته

اصطلاحات و قابلیت ها دوربین های مداربسته

آشنایی با اصطلاحات دوربین های مدار بسته

تکنولوژی ”ABF ”Auto Back Focus

این تکنولوژی به دوربین های مدار بسته این امکان را میدهد تا بتواند موقعیت سنسور تصویر را طوری تنظیم کند که فوکوس تصویر به خوبی انجام شده و تصویر وضوح کاملی داشته باشد. در هایک ویژن این تکنولوژی و قابلیت در دوربین های مدل باکس وجود دارد. در مدل های باکس، لنز به صورت جداگانه روی آنها نصب میشود.

این قابلیت از طریق نرم افزارهایی خاص که در گوشی و کامپیوتر کاربر برای کنترل سیستم امنیتی نصب میشود نیز در دسترس است. تکنولوژی ABF ، فوکوس دوربین مدار بسته را حتی در هنگام تغییر سطح روشنایی در طول روز به خوبی انجام میدهد. دوربین های دارای این قابلیت در هنگام تاریکی شب نیز تصویری با فوکوس و وضوح بالا خواهند داشت.

تکنولوژی Detection Defocus

یک تکنولوژی تشخیصی در دوربین های مدار بسته است برای استفاده از این قابلیت باید حالت فوکوس دوربین غیر فعال شود . با فعال شدن حالت دیفکشن فوکوس، هشدار به صورت آلارم عمل میکند.

تکنولوژی ALD

یکی دیگر از ویژگی های هوشمند دوربین های مدار بسته ، تکنولوژی ای ال دی میباشد . این قابلیت کمک میکند هنگامیکه مشکلی در ضبط صدای دوربین پیش می آید و صدا قطع میشود، دوربین زنگ اخطار به صدا در آروده و خرابی را اعلام میکند.

تکنولوژی digital watermark

این قابلیت به شما کمک میکند تا اطلاعات دستگاه و یا اطلاعات مالک دستگاه را به صورت زیرنویس در تصاویر دوربین مداربسته درج کنید. همچنیناین قابلیت به تایید اصالت و صحت تصاویر ضبط شده کمک کرده و بوسیله آن میتوانید هویت مالک تصاویر ضبط شده را به اثبات برسانید.

 

تکنولوژیObject Removal Detection

به تکنولوژی تشخیص حذف اشیاء در دوربین های مداربسته هایک ویژن اطلاق میشود. هنگامیکه اشیائی در یک منطقه از پیش تعریف شده برداشته شوند دوربین به صورت هوشمند و خودکار این عمل را تشخیص داده و چنانچه از پیش برای آن آلارم در نظر گرفته شده باشد میتواند آنرا اخطار داده و در این هنگام شروع به ضبط واقعه میکند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *