یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ۱۵:۱۱ هایک گلد نمایندگی گلد هایک ویژن

دوربین مداربسته WDR


آشنایی با قابلیت WDR(Wide Dynamic Range) :

WDR یک مزیت بسیار مهم در دوربین های مداربسته می باشد.این تکنولوژی مجموعه ای از الگوریتم های پیشرفته را برای کاهش سطح نویز و افزایش کیفیت سیگنال تصویر،برای نمایش جزئیات بهتر در صحنه را امکان پذیر می نماید.

 

در نهایت تصویری که در خروجی دوربین به دست ما خواهد رسید دارای کیفیتی با جزئیات بالا می باشد WDR  تضمین این موضوع است که کیفیت تصویر در دو منطقه تاریک و روشن به یک اندازه باشد و حتی در صحنه هایی با شدت روشنایی بالا هم این موضوع رعایت شود.

قابلیت WDR چیست ؟
Wide Dynamic Range
اگر دوربین مداربسته در محیطی با تضاد نوری بالا باشد.به طور مثال پارکینگ ها،محیط داخل پارکینگ کم نور و ورودی بسیار پرنور است.و یا در برخی لابی ها،رستوران ها در چنین شرایطی دیافراگم دوربین امکان تشخیص روشنایی مناسب را از دست میدهد و یا تصویر تاریک یا بسیار روشن نمایش .قابلیت WDR با استفاده از دو CCD بصورت همزمان یک بار تصویر مبا نور کم و یکبار تصویر با نور زیاد را اسکن و در بر هم پردازش میکند و حاصل آن تصویری مطلوب از پردازش این دو می شود . طبیعی است که دوربین هایی با این قابلیت از لحاظ قیمت گرانتر از دوربین های معمولی هستند.

در تکنیک DWDR یا همان WDR دیجیتال این عمل همپوشانی بصورت نرم افزاری با همان یک سنسور CCD صورت می گیرد و در عمل هیچگاه به کیفییت WDR واقعی نمی رشد.

برای درک بهتر این موضوع می توانید دو تصویر زیر را با هم مقایسه نمایید

تصویر بدون قابلیت WDR


 

تصویر با قابلیت WDR


خرید دوربین مداربسته و تجهیزات دوربین مداربسته به همراه کلیه لوازم جانبی دیگر را تنها از نمایندگی هایک ویژن بخواهید.خرید دوربین مداربسته با نازلترین قیمت و مهمتر از آن با کیفیت بالا در نمایندگی هایک ویژن تهران خریداری کنید.ضمانت کار و جلب رضایت مشتری شعار ماست.


نویسنده : هایک وِیژن-خرید دوربین مداربسته-دوربین مداربسته                     تاریخ : 1396/9/24

برچسب ها :
محصولات هایک ویژن،هایک ویژن،نمایندگی هایک ویژن،خرید هایک ویژن،دوربین هایک ویژن،محصولات هایک ویژن،دوربین مداربسته هایک ویژن،دوربین پلاک خوان هایک ویژن،تجهیزات دوربین مداربسته هایک ویژن،لیست قیمت هایک ویژن،هایک گلد نمایندگی گلد هایک ویژن،فروشگاه دوربین مداربسته،فروش دوربین مداربسته،خرید دوربین مداربسته برند هایک ویژن,نمایندگی گلد هایک ویژن بزرگترین توزیع کننده و فروشنده محصولات هایک ویژن در ایران می باشد که با گارانتی پارس ارتباط محصولات هایک ویژن را عرضه میکند.فروش دوربین هایک ویژن،تجهیزات هایک ویژن،nvr هایک ویژن،dvr هایک ویژن،تمامی محصولات هایک ویژن با دو سال گارانتی به همراه لیست قیمت هایک ویژن.